Super pogoda. Prawdziwa złota jesień. Pogoda idealna na spacer. Można wylukać super obiekty. Oczywiście obudziła się we mnie moja pasja. FOTOGRAFIA.
Sesyjke na bloga też zrobiłam , a właściwie zdjęcia robił mój sześcioletni synek Adrianek. Myślę, że ma za mną smykałkę do fotografii. Oto kilka jego zdjęć.
To było na tyle. Może na koniec wspólne selfie z moim wspaniałym fotografem
Pozdrawiam buziaki dla Was papa do następnego. Trzymajcie się.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz